click to enable zoom
пребарувам...
Не се пронајдени недвижности според зададените критериуми
зголеми
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Мојата локација Преку цел екран Претходна Следна
We found 0 results. View results
Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Ивана Калаузарова

агент | demateli@yahoo.com

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Мои недвижности

Сите (10)
Станови (6)
Куќи (1)
Земјиште (2)
Деловен простор (1)
Продажба

СЕ ПРОДАВА плац и куќа (карабина) во Отови...

25,000 евра.
Во Отовица, на атрактивна локација се продава плац и кука ( карабина). Цена 25000 ебвра
Во Отовица, на атрактивна локација се продава плац и кука ( карабина). Цена 25000 ебвра
135.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА градежен плац, цена 17.000 евра

17 евра.
Се продава градежен плац Продажната цена е 17.000 евра
Се продава градежен плац Продажната цена е 17.000 евра
448.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ БАРА ИНВЕСТИТОР ИЛИ СОИНВЕСТИТОР

Се бара инвеститор -соинвеститор за градба на станбено деловен објект
Се бара инвеститор -соинвеститор за градба на станбено деловен објект
784.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на УЗУС

Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Продажба

СЕ ПРОДАВА нов стан 70м2

Се продава нов стан кај ДОС
Се продава нов стан кај ДОС
Изнајмување

СЕ ИЗДАВА деловен простор во центар

Се издава деловен простор во центарот на Велес
Се издава деловен простор во центарот на Велес
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings