click to enable zoom
пребарувам...
Не се пронајдени недвижности според зададените критериуми
зголеми
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Мојата локација Преку цел екран Претходна Следна
We found 0 results. View results
Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Младен Андов

субагент | mladen.andov@demateli.mk

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Мои недвижности

Сите (9)
Земјиште (1)
Куќи (8)
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа 76м2, цена 18000 евра

18,000 евра.
Се продава куќа во месноста Прцорек.
Се продава куќа во месноста Прцорек.
11 76.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа
110.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа во близина на поранешните фу...

9,000 евра.
Се продава куќа по цена од 9000 евра
Се продава куќа по цена од 9000 евра
115.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ ВАРНАЛИИТЕ

80,000 евра.
Се продава куќа кај варналиите
Се продава куќа кај варналиите
149.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ГОРНА БРЦА

8 евра.
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
2,489.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа на приземје+кат+поткровје.Ц...

55,000 евра.
Се продава куќа во с.Дорутовец.
Се продава куќа во с.Дорутовец.
450.00 m2повеќе ...

Compare Listings