click to enable zoom
пребарувам...
Не се пронајдени недвижности според зададените критериуми
зголеми
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Мојата локација Преку цел екран Претходна Следна
We found 0 results. View results
Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Ристе Кајшаров

Агент | demateli@yahoo.com

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Мои недвижности

Сите (14)
Земјиште (4)
Деловен простор (2)
Куќи (4)
Станови (4)
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа во Нов Дојран

26,000 евра.
Во Нов Дојран се продава куќа. Цена 26.000 евра
Во Нов Дојран се продава куќа. Цена 26.000 евра
11 99.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евр...

350,000 евра.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
1,000.00 m2повеќе ...
Продажба

ЕКСКЛУЗИВНО-Се продава куќа 740м2 во Скопје

1.30 евра.
Се продава луксузна куќа во Скопје, цена 1.300.000 евра
Се продава луксузна куќа во Скопје, цена 1.300.000 евра
67 740.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД ЖЕЛЕЗЕН МОСТ

15 евра.
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
15,000.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 180м2 по цен...

65,000 евра.
Се продава куќа, 180м2, цена 65000 евра.
Се продава куќа, 180м2, цена 65000 евра.
32 180.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 180м2 по цен...

85,000 евра.
Се продава куќа, 180м2-85000 евра
Се продава куќа, 180м2-85000 евра
33 180.00 m2повеќе ...
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings