Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

ЕКСКЛУЗИВНО-Се продава куќа 740м2 во Скопје

1.30 евра.
Страшо Пинџур, Скопје
додади во омилени
4065

Се продава луксузна куќа со вкупна површина од 740м2 и дворно место  со површина од 1868м2. Куќата се наоѓа во населба Злокуќани, Скопје, и е на еден кат, има 13 соби, 7 комплетно опремени купатила (едно со џакузи када, останатите  со туш кабини) и 3 комплетно опремени тоалети.
Куќата има сопствено ладење-климатизација, греење-сопствено парно  на нафта + климатизација, гаража за 2 возила+ 4 паркинг места  во дворот.
Куќата е на атрактивна локација , на само 2 минути од ТИНЕКС и КАМ маркети, во непосредна близина има основно училиште  а во близина е и Поликлиниката Ѓорче Петров.
Во зависност од потребата на купувачот, куќата  се продава опремена или празна.
Продажната цена на оваа екстра луксузна куќа е 1.300.000 евра.

Адреса: Страшо Пинџур
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18953
Цена: 1.30 евра.
Квадратура: 740.00 m2
Соби: 13
Спални: 6
Купатила: 7

Other Agents

Рецензии

You need to login in order to post a review

Compare Listings