Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ИЗДАВА деловен простор во центар

Велес, Велес
додади во омилени
1492

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на Велес погоден за канцеларија, ординација, салон за убавина.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18666

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Изнајмување

Се издава дуќан

Се издава дуќан во близина на Гимназија
Се издава дуќан во близина на Гимназија
Изнајмување

Се издава дуќан

Се издава дуќан во близина на Гимназија
Се издава дуќан во близина на Гимназија
Изнајмување

СЕ ИЗДАВА ПОД НАЕМ деловен простор

Се издава деловен простор во центарот на Велес
Се издава деловен простор во центарот на Велес
2 85.00 m2повеќе ...

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings