Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ИЗДАВА ПОД НАЕМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Велес, Велес
додади во омилени
4883

Во центарот на Велес се издава под наем деловен простор со површина од 28м2. Истиот е погоден за секој вид на канцелариско работење.
Цена по договор.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19717

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

20 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
1 18.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА деловен простор во центаро...

80,000 евра.
Се издава или продава деловен простор
Се издава или продава деловен простор
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евр...

350,000 евра.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
1,000.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор 55м2, цена 46.000...

46,000 евра.
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings