Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА градежно земјиште во Речани, цена 110.000 евра

110,000 евра.
населба Речани, Велес
додади во омилени
3487

Се продава  градежно  земјиште со површина од 2.600м2, во месноста  Речани, Велес.  Плацот излегува на регионален пат, има струја и вода.  На парцелата веќе има изградено  деловен објект со површина од 100м2
Градежното  земјиште се продава по цена од  110.000 евра.

Адреса: населба Речани
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18890
Цена: 110,000 евра.
Квадратура: 2,600.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ И ШУМИ ВО РЕГИОН БОГОМИЛ...

1 евра.
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Продажба

Се продава нива во Јасеново

3 евра.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
1,583.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, ц...

20 евра.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
3,215.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...

Compare Listings