Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евра

350,000 евра.
м.в. Под Чука, Велес
додади во омилени
3545

Се продава објект погоден за повеќе дејности. Истиот е со површина  од 1000м2 + дворно место 4.000м2. Објектот има 17 засебни соби , истиот е Пр+С+По. Објектот е лоциран во месноста викана Под Чука ( во непосредна близина на хотел Македонија), граничи со автопатската делница Гевгелија-Велес.
Продажната цена на објектот е 350.000 евра.

Адреса: м.в. Под Чука
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18986
Цена: 350,000 евра.
Квадратура: 1,000.00 m2
Соби: 17

Other Agents

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

20 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
1 18.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ИЗДАВА ПОД НАЕМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава под наем деловен простор
Се издава под наем деловен простор
Продажба

СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА деловен простор во центаро...

80,000 евра.
Се издава или продава деловен простор
Се издава или продава деловен простор
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор 55м2, цена 46.000...

46,000 евра.
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings