Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

20 евра.
Благој Ѓорев , Велес, Велес
додади во омилени
4589

На атрактивна локација во  Велес, се продава  деловен простор  со површина од 18м2. Цена 20.000 евра.

Адреса: Благој Ѓорев
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19815
Цена: 20 евра.
Квадратура: 18.00 m2
Спални: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ИЗДАВА ПОД НАЕМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава под наем деловен простор
Се издава под наем деловен простор
Продажба

СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА деловен простор во центаро...

80,000 евра.
Се издава или продава деловен простор
Се издава или продава деловен простор
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евр...

350,000 евра.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
1,000.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор 55м2, цена 46.000...

46,000 евра.
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings