Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА деловен простор 55м2, цена 46.000 евра

46,000 евра.
Благој Ѓорев , Велес
додади во омилени
3203

Се продава деловен простор со површина од 55м2  на ул. Благој Ѓорев  (во трговскиот центар на втори кат поранешна СОЛЕНА СОБА). Деловниот простор е составен од три засебни простории, поставено подно греење,  два клима уреди, опремена кујна.
Просторот е погоден за ординација,адвокатска канцеларија, книговодствено биро, козметички или фризерски салон .
Деловниот простор се продава  по цена од 46.000 евра.

Адреса: Благој Ѓорев
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18593
Цена: 46,000 евра.
Квадратура: 55.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА стан- деловен простор во ц...

50 евра.
Се издава или продава стан-деловен простор
Се издава или продава стан-деловен простор
22 130.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ИЗДАВА-ПРОДАВА деловен простор во центаро...

46,000 евра.
Се издава или продава деловен простор
Се издава или продава деловен простор
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евр...

350,000 евра.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
1,000.00 m2повеќе ...

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings