Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

10 евра.
Благој Ѓорев , Велес, Велес
додади во омилени
4251

На атрактивна локација во  Велес, се продава  деловен простор  со површина од 22м2.
Просторот е погоден за фризерски,козметички или берберски салон, книговодствено биро  и други дејносто.
Продажна цена -10.000 евра.

Адреса: Благој Ѓорев
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19621
Цена: 10 евра.
Квадратура: 22.00 m2
Спални: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

20 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
Се продава деловен процтор, цена 20.000 евра.
1 18.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

СЕ ИЗДАВА ПОД НАЕМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава под наем деловен простор
Се издава под наем деловен простор
Продажба

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ И ШУМИ ВО РЕГИОН БОГОМИЛ...

1 евра.
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings