Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа во близина на поранешен хотел Вила Зора

50 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
5263

Се продава, куќа комплет со мебел. Куќата е со површина од 47 м2 и 6 м2 двор, над поранешен пензионерски дом, спротива, во Велес. Куќата е реновирана со нова фасада, а се продава 2 кат и поткровје. Постои и можност за размена со стан во Скопје.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19640
Цена: 50 евра.
Соби: 3
Спални: 1
Купатила: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings