Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа во близина на училиштето Св.Кирил и Методиј

9,000 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
2633

Се продава куќа во близина на училиштето Св.Кирил и Методиј, Велес.
Куќата е со површина од 58 м2 и двор 37 м2, односно вкупна површина од 95м2. Куќата е за реновирање, односно не е веднаш вселлива.
Продажната цена е 9.000 евра.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19518
Цена: 9,000 евра.
Квадратура: 95.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings