Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа во Нов Дојран

26,000 евра.
Нов Дојран, Велес, Нов Дојран
додади во омилени
6172

Во центарот на Нов Дојран,  се продава  куќа со површина од 99м2. Куќата е меѓу катна (сутерен) со 4 засебни соби. Истата е реновирана (кров,прозори,електрична и водоводна инсталација и фасада)
Куќата има и дворно место со површина од 94м2  и засебна летна кујна.

Продажната цена  само на куќата  е 26.000 евра. Можна е продажба и со намештај но во тој случај цената е по договор.

Адреса: Нов Дојран
Град:
Поштенски број: 1485
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19142
Цена: 26,000 евра.
Квадратура: 99.00 m2
Соби: 4
Спални: 1
Купатила: 1

Other Agents

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings