Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава куќа на два ката+мансарда, цена 35.000 евра

35,000 евра.
Благој Кирков, Велес
додади во омилени
1820

Се продава куќа на ул.Благој Кирков бр.15 во Велес. Куќата е на два ката +мансарда, со вкупна површина од 157м2. Вториот кат е комплетно реновиран. Во дворот има помошни простории.
Секој  кат засебно има кујна со дневна и трпезарија, спална  соба , бања и ходник.
Продажната цена на куќата е 35.000 евра.

Адреса: Благој Кирков
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18735
Цена: 35,000 евра.
Квадратура: 157.00 m2
Соби: 6
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа 76м2, цена 18000 евра

18,000 евра.
Се продава куќа во месноста Прцорек.
Се продава куќа во месноста Прцорек.
11 76.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа во близина на училиштето Св...

9,000 евра.
Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани.
Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани.
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа со деловен простор и нива в...

140,000 евра.
Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани.
Се продава куќа со деловен простор и нива во населба Речани.
3 332.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа
110.00 m2повеќе ...

Compare Listings