Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Велес, Велес
додади во омилени
4875

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два соларни панела, на 2 ката со вкупно 113 м2(приземје 53 м2 и спрат 60 м2) и двор 280 м2. Куќата има гаража и простор за паркирање, летниковец и летна кујна. Во близина на училиштето Васил Главинов.
Цена 160.000 евра

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19726

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings