Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа со деловен простор и нива во населба Речани

140,000 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
2944

Се продава куќа со деловен простор и нива  во населба Речани,Велес.
Куќата е со вкупна  површина  од 189м2, со засебен двор и деловен простор со површина од 143м2.
Продажната цена е 140.000 евра.
Во непосредна близина на куќата се продава и нива со површина од 7 декари, со изградена и легализирана помошна просторија со површина од 46м2.
Продажната цена е 25.000 евра.
МОЖНА Е ПРОДАЖБА И ОДДЕЛНО, само куќата или само нивата.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19497
Цена: 140,000 евра.
Квадратура: 332.00 m2
Соби: 7
Купатила: 3

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings