Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 365м2

Велес, Велес, Велес
додади во омилени
4306

Се продава куќа  на два ката и поткровље со вкупна површина од 365м2.Куќата е со два влеза, погодна за две фамилии.
Првиот  кат е со две соби и кујна.Тераса заедничка на двете соби.
Вториот  кат е со четири засебни соби и купатило,тераса заедничка со двете соби.
Куќата  е со  подруми,гаража и дворно место. Цена од 40.000 еур.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19311
Квадратура: 365.00 m2
Соби: 7
Купатила: 3

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings