Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава куќа 170м2, цена 85.000 евра.

85,000 евра.
Велес
додади во омилени
3660

Се продава  куќа на два ката со вкупна површина од 170м2. Куќата е со подрумски простории, има  деловен простор и гаража.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18961
Цена: 85,000 евра.
Квадратура: 170.00 m2
Соби: 7
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings