Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа 180м2, цена 70000 евра

70,000 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
3760
Се продава куќа на два ката (секој кат е засебен) во центарот на градот. Куќата е реновирана со енергетски ефикасна фасада и климатизирана.
Куќата е со вкупна површина од 180м2 може да се продава делумно наместена или празна, дворна површина од 20м2 +деловен простор и обезбеден паркинг простор.
Продажна цена 70.000 евра.
Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19538
Цена: 70,000 евра.
Квадратура: 180.00 m2
Соби: 6
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings