Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
4879

На Којник се продава куќа  на два ката  со површина од  147м2 и дворно место од 47м2.
Цена 65000 евра

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19696
Цена: 65,000 евра.
Соби: 5
Спални: 2
Купатила: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings