Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава куќа 94м2, цена 50.000 евра

50,000 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
3001

Се продава  куќа на два ката во близина на центарот на градот. Куќата има двор на две нивоа.

Продажна цена 50.000 евра.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19596
Цена: 50,000 евра.
Квадратура: 170.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings