Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава нива во Јасеново

3 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
2951

Се продава  нива со површина од 1.583м2. Локацијата е атрактивна за изградба на викендица, од двете страни излегува на пат, во близина има довод на електрична енергија.
Цената на м2 е 3 евра.

Град:
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19667
Цена: 3 евра.
Квадратура: 1,583.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ И ШУМИ ВО РЕГИОН БОГОМИЛ...

1 евра.
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Продажба

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, ц...

20 евра.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
3,215.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...

Compare Listings