Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДОСТ

Велес, Велес, Велес
додади во омилени
2996

Се продавa  парцелa со вкупна површина од 2046 м2 во атарот на село Отовица, блиску до езеро Младост.
Цена по договор.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19464
Квадратура: 2,046.00 m2

Other Agents

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, ц...

20 евра.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
3,215.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД ЖЕЛЕЗЕН МОСТ

15 евра.
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
15,000.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ГОРНА БРЦА

8 евра.
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
2,489.00 m2повеќе ...

Compare Listings