Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД ЖЕЛЕЗЕН МОСТ

15 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
3181

Се продавa  парцелa со вкупна површина од 15 000 м2 во месноста речани под железен мост веднаш до реката Вардар. Веднаш до парцелата има пат и градски водовод на кој може да се приклучи. Парцелата е исто така деллива (можност да се купи помала квадратура).
Продажната цена е 15 евра за м2.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19328
Цена: 15 евра.
Квадратура: 15,000.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, ц...

20 евра.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
3,215.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ГОРНА БРЦА

8 евра.
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
2,489.00 m2повеќе ...

Compare Listings