Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
3549

Се продавa  парцелa со вкупна површина од 2047 м2 во во близина на УЗУС. Веднаш до парцелата има земјан пат и градски водовод и одвод на кој може да се приклучи.Има изградено карабина деловен простор и магацин-хала.Во цената е вклучено ПВЦ врати и прозори на куката.
Продажната цена е 130000 евра.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19339
Цена: 150,000 евра.
Квадратура: 2,047.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ И ШУМИ ВО РЕГИОН БОГОМИЛ...

1 евра.
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Продажба

Се продава нива во Јасеново

3 евра.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
1,583.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, ц...

20 евра.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
Се продава нива во атарот на с.Долно Дупени. Цена 20 евра/м2.
3,215.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...

Compare Listings