Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА плац во Отовица, цена 15.000 евра

15,000 евра.
с.Отовица, Велес
додади во омилени
2778

Се продава  градежно неизградено земјиште со површина од 1.802м2, во КО Отовица, Велес. На парцелата  има бушотина,електрична енергија и изградена гаража.  Истата е на самиот влез на с. Отовица и до неа има изградено викенд куќи.
Градежно не изграденото земјиште се продава по цена од  15.000 евра.

Адреса: с.Отовица
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18587
Цена: 15,000 евра.
Квадратура: 1,802.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава нива 6926м2со објект од 40 м2 , ц...

10 евра.
Се продава нива и објект со струја и вода, цена 10 евра/м2.
Се продава нива и објект со струја и вода, цена 10 евра/м2.
170.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД ЖЕЛЕЗЕН МОСТ

15 евра.
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
15,000.00 m2повеќе ...

Compare Listings