Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна локација

120 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
5130

Се продава спрат од куќа со засебен влез. Со  вкупна површина од 100м2, двор 340м2 и гаража со површина од 18м2. Куќата е на  атрактивна локација, реновирана, со поставена инсталација за парно греење (со палети). Спратот има пет соби, три балкони и една бања.
Цена по договор.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19671
Цена: 120 евра.
Соби: 5
Спални: 1
Купатила: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил

Compare Listings