Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА стан 41м2 по цена од 18.990 евра

Велес, Велес
додади во омилени
744

Се продава веднаш вселив  стан со површина од 41м2, со  две засебни соби, ходник, бања и балкон.Станот на наоѓа на ул.Народен фронт бр.3, продажната цена е 18.990 евра.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18714
Квадратура: 41.00 m2
Соби: 1
Спални: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИОТ ПАЗА...

48,500 евра.
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на УЗУС

Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Продажба

СЕ ПРОДАВА нов стан 70м2

Се продава нов стан кај ДОС
Се продава нов стан кај ДОС

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings