Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Кочо Рацин

Велес, Велес
додади во омилени
489

Се продава стан со вкупна површина од 63м2 (57м2 станбен дел + 6м2 балкон) на ул. Благој Ѓорев  во Велес. Станот се продава делумно со намештај, има нова хидро и термо изолација и демит фасада.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18671
Квадратура: 41.00 m2
Соби: 1
Спални: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА стан 41м2 по цена од 18.990 евра

Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на УЗУС

Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Продажба

СЕ ПРОДАВА нов стан 70м2

Се продава нов стан кај ДОС
Се продава нов стан кај ДОС
Продажба

СЕ ПРОДАВА делумно опремен стан

Се продава делумно опремен стан, цена по договор.
Се продава делумно опремен стан, цена по договор.

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings