Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИОТ ПАЗАР

48,500 евра.
Велес, Велес
додади во омилени
857

Се продава стан во близина на градскиот пазар со површина од 68 м2 +балкон  11м2+подрум 12м2.
Станот се продава со мебел по цена од 48.500 евра и е реновиран.

Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19367
Цена: 48,500 евра.
Квадратура: 68.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА стан 41м2 по цена од 18.990 евра

Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава веднаш вселив стан со површина од...

50,625 евра.
Се продава стан со површина од 75м2, на ул. Раштански пат бр.14, станбено деловен комплекс Атлантис во Велес. Стано [повеќе]
Се продава стан со површина од 75м2, на ул. Раштански пат бр.14, станбено деловен комплекс Атлантис во Велес. Стано [повеќе]
11 75.00 m2повеќе ...

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings