Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА стан во близина на УЗУС

Велес, Велес
додади во омилени
774

Се продава стан 80м2 во близина на УЗУС. Цена по договор

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18669
Квадратура: 80.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА стан 41м2 по цена од 18.990 евра

Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА нов стан 70м2

Се продава нов стан кај ДОС
Се продава нов стан кај ДОС
Продажба

СЕ ПРОДАВА делумно опремен стан

Се продава делумно опремен стан, цена по договор.
Се продава делумно опремен стан, цена по договор.

Контактирајте ме

Закажете презентација?
Може да одговорите на оваа порака од "Поштенското сандаче" во вашиот профил
  • Напредно пребарување

  • Reset Password

  • Недвижности по област

Compare Listings