Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, цена 20 евра/м2.

20 евра.
Велес, Преспа
додади во омилени
3495

Во атарот на с.Долно Дупени-Преспа, Општина Ресен, се продава  нива со површина од 3.215м2. Цена на м2-20 евра.
Нивата е делива, можна е продажба на повеќе парцели.

Град:
Поштенски број: 7310
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18973
Цена: 20 евра.
Квадратура: 3,215.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ И ШУМИ ВО РЕГИОН БОГОМИЛ...

1 евра.
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Се продаваат ниви и шуми во Капиново и Богомила
Продажба

Се продава нива во Јасеново

3 евра.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
Се продава нива во Јасеново. Цена 3 евра/м2.
1,583.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...

Compare Listings