Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Стан бр.1 ламела 3, површина  84,90м2

57,308 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
1538

Стан бр.1, површина 84,90м2, цена 57.308 евра

Се продава стан во предградба со површина од 84.90м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со 3 засебни соби , бања, гостинско WC, балкон.Орентацијата – јужна страна. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт, подно греење, паркинк простор.
ходник…………………………..6,62м2
гостинско WC…………………..2,80м2
бања……………………………..4,78м2
кујна……………………………..7,53м2
дневна +трпезарија……..20,95м2
балкон………………………….7,47м2
спална соба ……………….12,36м2
детска соба…………………22,39м2
……………….Вкупно……….84,90м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18324
Цена: 57,308 евра.
Квадратура: 84.00 m2
Соби: 3
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површ...

27,763 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
12 40.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin
Продажба

Се продава стан во Ламела 3 со површина  8...

54,122 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
32 80.00 m2повеќе ...

Compare Listings