Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Стан бр.4 ламела 2, површина  42,57м2

28,735 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
259

Стан бр.4, површина  42,57, цена  28.735 еврa

Се продава стан во предградба со површина од 42,57м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр.14 во Велес.Станот е проектиран со 2 засебни соби , бања,  балкон. Орентацијата –  јужна  страна. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт,  централно подно греење и ладење,  паркинк простор.
ходник…………………………..3,02м2
кујна……………………………..6,53м2
дневна+трпезарија ………14,10м2
балкон…………………………..3,36м2
спална соба …………………10,01м2
бања……………………………..5,55м2
……………….Вкупно…………42,57м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18291
Цена: 28,735 евра.
Квадратура: 42.00 m2
Соби: 2
Спални: 1
Купатила: 1

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИОТ ПАЗА...

48,500 евра.
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан 41м2 по цена од 18.990 евра

Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
Се продава стан во близина на ОУ Васил Главинов
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на УЗУС

Се продава стан 80м2 во близина на Узус
Се продава стан 80м2 во близина на Узус

Compare Listings