Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површина  40,29м2

27,763 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
2504

Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис. Станот е проектиран со 2 засебни соби , бања, балкон. Орентацијата – запад. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт, подно греење, паркинг простор.
ходник…………………………..3,66м2
бања……………………………..3,41м2
спална соба ………………….9,54м2
балкон………………………….3,14м2
дневна +трпезарија……..17,05м2
кујна……………………………..5,30м2
……………….Вкупно……….40,29м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18335
Цена: 27,763 евра.
Квадратура: 40.00 m2
Соби: 2
Спални: 1
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin
Продажба

Се продава стан во Ламела 3 со површина  8...

54,122 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
32 80.00 m2повеќе ...
Продажба

Стан бр.5 ламела 3, површина  57,67м2

38,927 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
22 57.00 m2повеќе ...
admin

Compare Listings