Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава стан во Ламела 3 со површина  80,18м2

54,122 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
1363

Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2  во станбено деловниот комплекс Атлантис, по цена од 54.122 евра. Станот е проектиран со 4 засебни соби , бања, гостинско WC, балкон.Орентацијата – северо исток. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт, подно греење, паркинк простор.
ходник………………………….13,05м2
утилити………………………….1,72м2
бања……………………………..3,68м2
бања……………………………..2,75м2
спална соба ………………..10,42м2
балкон…………………………..4,78м2
детска соба……………………7,22м2
детска соба……………………9,81м2
кујна и трпезарија………….9,47м2
дневна…………………………14,87м2
гостинско WC…………………2,35м2
……………….Вкупно…………80,18м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18350
Цена: 54,122 евра.
Квадратура: 80.00 m2
Соби: 4
Спални: 3
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површ...

27,763 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
12 40.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin
Продажба

Стан бр.5 ламела 3, површина  57,67м2

38,927 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
22 57.00 m2повеќе ...
admin

Compare Listings