Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава стан во Ламела 2 со површина  63,21м2, цена 42.667 евра

42,667 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
1269

Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис, Ламела 2  ул. Раштански пат бр.14 во Велес. Станот е проектиран со 3 засебни соби , бања,  гостинско WC, утилити, балкон. Орентацијата –  северна страна. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт,централно  подно греење и ладење и   паркинк простор.
ходник……………………………9,61м2
спална соба…………………..10,30м2
детска соба……………………. 8,60м2
балкон………………………….. 3,87м2
дневна+трпезарија………..17,21м2
кујна……………………………..  6,68м2
бања…. …………………………  4,51м2
гостинско WC………………….. 2,43м2
………………….ВКУПНО…….63,21м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18297
Цена: 42,667 евра.
Квадратура: 63.00 m2
Соби: 3
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површ...

27,763 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
12 40.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 3 со површина  8...

54,122 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
32 80.00 m2повеќе ...
Продажба

Стан бр.5 ламела 3, површина  57,67м2

38,927 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 57,67м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
22 57.00 m2повеќе ...
admin

Compare Listings