Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Стан бр.9 ламела 2, површина  71,40м2

48,195 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
2247

Стан бр.9 површина  71,40м2, цена  48.195 евра

Се продава стан во предградба со површина од 71,40м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис, ул. Раштански пат бр.14 во Велес.  Станот е проектиран со 3 засебни соби , бања,  гостинско WC, утилити, балкон. Орентацијата –  северна страна. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт,централно  подно греење и ладење и   паркинк простор.
ходник……………………………13,03м2
бања……………………………….. 4,13м2
кујна…………………………………5,64м2
балкон……………………………..3,32м2
дневна + трпезарија…………14,67м2
детска соба………………………10,40м2
балкон……………………………… 3,42м2
спална………………………………16,79м2
…………………….Вкупно……….71,40м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18299
Цена: 48,195 евра.
Квадратура: 71.00 m2
Соби: 3
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површ...

27,763 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
12 40.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin
Продажба

Се продава стан во Ламела 3 со површина  8...

54,122 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 80,18м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
32 80.00 m2повеќе ...

Compare Listings