Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава нива во с.Долно Дупени-Преспа, цена 20 евра/м2.

20 евра.
Велес, Преспа
додади во омилени
1452

Во атарот на с.Долно Дупени-Преспа, Општина Ресен, се продава  нива со површина од 3.215м2. Цена на м2-20 евра.
Нивата е делива, можна е продажба на повеќе парцели.

Град:
Поштенски број: 7310
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18973
Цена: 20 евра.
Квадратура: 3,215.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО БЛИЗИНА НА ЕЗЕРО МЛАДО...

Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
2,046.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА KAJ УЗУС

150,000 евра.
Се продава парцела кај УЗУС
Се продава парцела кај УЗУС
2,047.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПОД ЖЕЛЕЗЕН МОСТ

15 евра.
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
Се продава парцела во месноста речани под железен мост
15,000.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ВО ГОРНА БРЦА

8 евра.
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
Се продава парцела во близина на поранешен Киро Ќучук
2,489.00 m2повеќе ...

Compare Listings