click to enable zoom
пребарувам...
Не се пронајдени недвижности според зададените критериуми
зголеми
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Мојата локација Преку цел екран Претходна Следна
We found 0 results. View results
Напредно пребарување
we found 0 results

Недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа на приземје+кат+поткровје.Ц...

55,000 евра.
Се продава куќа во с.Дорутовец.
Се продава куќа во с.Дорутовец.
450.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа од 82м2 цена 55.000 евра.

55,000 евра.
Се продава куќа, цена 55.000 евра.
Се продава куќа, цена 55.000 евра.
11 82.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа 94м2, цена 50.000 евра

50,000 евра.
Се продава куќа, цена 85.000 евра.
Се продава куќа, цена 85.000 евра.
170.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор 55м2, цена 46.000...

46,000 евра.
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000
Се продава деловен простор на ул.Благој Ѓорев (во трговскиот центар на втори кат).Површина 55м2,цена 46.000
Продажба

Се продава куќа на два ката+мансарда, цена 3...

35,000 евра.
Се продава куќа на два ката + мансарда, цена 35.000 евра
Се продава куќа на два ката + мансарда, цена 35.000 евра
22 157.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА градежно земјиште во Речани, цена...

33,735 евра.
Се продава градежно земјиште во Речани. Продажната цена е 33.735 евра
Се продава градежно земјиште во Речани. Продажната цена е 33.735 евра
2,249.00 m2повеќе ...

Compare Listings