click to enable zoom
пребарувам...
Не се пронајдени недвижности според зададените критериуми
зголеми
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Мојата локација Преку цел екран Претходна Следна
We found 0 results. View results
Напредно пребарување
we found 0 results

Properties listed in Продажба

Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа на два ката.Цена 50000евра

50,000 евра.
Се продава куќа на два ката. Цена 50000 евра
Се продава куќа на два ката. Цена 50000 евра
22 120.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа во Нов Дојран

26,000 евра.
Во Нов Дојран се продава куќа. Цена 26.000 евра
Во Нов Дојран се продава куќа. Цена 26.000 евра
11 99.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА деловен простор, цена 350.000 евр...

350,000 евра.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
Се продава деловен простор погоден за повеќе дејности.
1,000.00 m2повеќе ...
Продажба

ЕКСКЛУЗИВНО-Се продава куќа 740м2 во Скопје

1.30 евра.
Се продава луксузна куќа во Скопје, цена 1.300.000 евра
Се продава луксузна куќа во Скопје, цена 1.300.000 евра
67 740.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа 77м2, цена 55.000 евра.

55,000 евра.
Се продава куќа, цена 55.000 евра.
Се продава куќа, цена 55.000 евра.
11 77.00 m2повеќе ...
Изнајмување

СЕ ИЗДАВА ИЛИ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава или продава деловен простор со површина од 526м2. Просторот е дел од станбено деловниот комплекс Атлантис [повеќе]
Се издава или продава деловен простор со површина од 526м2. Просторот е дел од станбено деловниот комплекс Атлантис [повеќе]
526.00 m2повеќе ...

Compare Listings