Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа во Башино Село

20,000 евра.
Башино Село , Велес
додади во омилени
1718

Се продава  куќа, приземје+кат со површина од 70м2 и дворна површина од 513м2 . Во дворот има изградено уште два помошни објекта.

Продажната цена е 20000 евра.Може и замена со еднособен стан во Велес.

Адреса: Башино Село
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19122
Цена: 20,000 евра.
Квадратура: 70.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа и поткровје.Цена 2...

20,000 евра.
Се продава куќа, кат и поткровје, со вкупна површина од 77 м2. Недвижноста се наоѓа во близина на ОУ Блаже Конески. [повеќе]
Се продава куќа, кат и поткровје, со вкупна површина од 77 м2. Недвижноста се наоѓа во близина на ОУ Блаже Конески. [повеќе]
450.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа
110.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа во близина на поранешните фу...

9,000 евра.
Се продава куќа по цена од 9000 евра
Се продава куќа по цена од 9000 евра
115.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ ВАРНАЛИИТЕ

80,000 евра.
Се продава куќа кај варналиите
Се продава куќа кај варналиите
149.00 m2повеќе ...

Compare Listings