Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 100м2

Велес, Велес, Велес
додади во омилени
3958

На атрактивна локација (во близина на поштата)  се продава куќа  на два ката со вкупна површина од 100м2.
првиот  кат е со површина од 56м2  -кујна+две засебни соби+балкон+бања+ходник
вториот  кат е со површина од 44м2 – кујна+три засебни соби +балкон +бања +ходник
Куќата  е со  подруми  и дворно место.
Цена по договор

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19284
Квадратура: 100.00 m2
Соби: 7
Спални: 2
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА РЕНОВИРАНА 2020 ГОДИНА

Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Се продава  куќа, реновирана  со термоизолациона фасада, парно греење на струја (можр да се прилагоди на дрва),два [повеќе]
Продажба

НА КОЈНИК СЕ ПРОДАВА КУЌА

65,000 евра.
Се продава куќа
Се продава куќа
Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа на атрактивна лока...

120 евра.
Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа

Compare Listings