Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 365м2

Велес, Велес, Велес
додади во омилени
2296

Се продава куќа  на два ката и поткровље со вкупна површина од 365м2.Куќата е со два влеза, погодна за две фамилии.
Првиот  кат е со две соби и кујна.Тераса заедничка на двете соби.
Вториот  кат е со четири засебни соби и купатило,тераса заедничка со двете соби.
Куќата  е со  подруми,гаража и дворно место. Цена од 40.000 еур.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19311
Квадратура: 365.00 m2
Соби: 7
Купатила: 3

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа и поткровје.Цена 2...

20,000 евра.
Се продава куќа, кат и поткровје, со вкупна површина од 77 м2. Недвижноста се наоѓа во близина на ОУ Блаже Конески. [повеќе]
Се продава куќа, кат и поткровје, со вкупна површина од 77 м2. Недвижноста се наоѓа во близина на ОУ Блаже Конески. [повеќе]
450.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа
110.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа во близина на поранешните фу...

9,000 евра.
Се продава куќа по цена од 9000 евра
Се продава куќа по цена од 9000 евра
115.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ ВАРНАЛИИТЕ

80,000 евра.
Се продава куќа кај варналиите
Се продава куќа кај варналиите
149.00 m2повеќе ...

Compare Listings