Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

СЕ ПРОДАВА спрат од куќа и поткровје.Цена 20.000 евра

20,000 евра.
Велес, Велес, Велес
додади во омилени
1770

Се продава куќа, кат и поткровје, со вкупна површина од 77 м2. Недвижноста се наоѓа во близина на ОУ Блаже Конески.
Продажната цена на недвижноста е 20.000 евра.

Адреса: Велес
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 19470
Цена: 20,000 евра.
Квадратура: 450.00 m2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа
Се продава спрат од куќа
110.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава куќа во близина на поранешните фу...

9,000 евра.
Се продава куќа по цена од 9000 евра
Се продава куќа по цена од 9000 евра
115.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА КУЌА КАЈ ВАРНАЛИИТЕ

80,000 евра.
Се продава куќа кај варналиите
Се продава куќа кај варналиите
149.00 m2повеќе ...
Продажба

СЕ ПРОДАВА куќа со површина од 365м2

Се продава куќа, 365м2, цена од 40.000 еур.
Се продава куќа, 365м2, цена од 40.000 еур.
3 365.00 m2повеќе ...

Compare Listings