Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава стан со површина од 114м2, цена 100.000 евра

100,000 евра.
Бане Андреев Ронката, Велес
додади во омилени
2053

Се продава стан,  со површина од 114м2 на улица Бане Андреев Ронката. Станот  има три засебни спални соби, две бањи, два ходника, остава, кујна дневна и трпезарија и балкон,  истиот е  на први кат,  со поставена инсталација за  парно греење  (на електрична енергија).
Станот се продава комплентно наместен, до него се стигнува и со  лифт  и има едно паркинг место (на отворено).
Продажната цена на станое е 100.000 евра

Адреса: Бане Андреев Ронката
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18606
Цена: 100,000 евра.
Квадратура: 114.00 m2
Соби: 4
Спални: 3
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИОТ ПАЗА...

48,500 евра.
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површ...

27,763 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис.Станот е проектиран со [повеќе]
12 40.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin

Compare Listings