Напредно пребарување
we found 0 results
Вашите резултати на пребарувањето

Се продава стан бр.4, во Ламела 3 со површина  40,29м2

27,763 евра.
Раштански пат бр.14, Велес
додади во омилени
1096

Се продава стан во предградба со површина од 40,29м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис. Станот е проектиран со 2 засебни соби , бања, балкон. Орентацијата – запад. Зградата ќе има енергетски ефикасна фасада,хидрауличен лифт, подно греење, паркинг простор.
ходник…………………………..3,66м2
бања……………………………..3,41м2
спална соба ………………….9,54м2
балкон………………………….3,14м2
дневна +трпезарија……..17,05м2
кујна……………………………..5,30м2
……………….Вкупно……….40,29м2

Цената на м2 е 675 евра со пресметан ДДВ.

Адреса: Раштански пат бр.14
Град:
Поштенски број: 1400
Земја: Macedonia (FYROM)
Отвори во Google Maps
Број на оглас: 18335
Цена: 27,763 евра.
Квадратура: 40.00 m2
Соби: 2
Спални: 1
Купатила: 2

Рецензии

You need to login in order to post a review

Слични недвижности

Продажба

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО БЛИЗИНА НА ГРАДСКИОТ ПАЗА...

48,500 евра.
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Се продава стан во близина на градскиот пазар
Продажба

СЕ ПРОДАВА стан во близина на Гимназија Коч...

Се продава стан наспроти Гимназија.
Се продава стан наспроти Гимназија.
1 41.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан со површина од 114м2, цена 1...

100,000 евра.
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
Се продава стан 114м2 со три спални соби , паркинг обезбеден, цена 85.000 евра
32 114.00 m2повеќе ...
Продажба

Се продава стан во Ламела 2 со површина  6...

42,667 евра.
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
Се продава стан во предградба со површина од 63,21м2 во станбено деловниот комплекс Атлантис,  ул. Раштански пат бр [повеќе]
22 63.00 m2повеќе ...
admin

Compare Listings